(0216) 378 55 27
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yük Taşımacılığı

Anasayfa » Yük Taşımacılığı

Ürününüzün özelliğine göre özel soğutuculu araçlarla ve belli derecelerde hizmet verilmektedir. Frigo taşıma hizmeti veren şoförlerimize düzenli olarak eğitim verilmektedir. Ürünlerin tazeliğinin ilk günkü gibi korunarak teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlayan frigorifik taşımada ASCAN NAKLİYAT olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla sizlere yüksek kalitede , düşük maliyetli hizmet sunmaktadır.
Hızlı, güvenli, hesaplı taşımacılık ASCAN NAKLİYAT’ın uzmanlık alanıdır.

 

ASCAN NAKLİYAT, müşterileri için her zaman, daha fazla yükü daha uygun ve en hızlı şekilde ulaştırmanın olanaklarını araştırıp, geliştirir. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği riskidir. İşini muntazam yapan hiçbir nakliye firmasında bu tür karışıklıkların olması mümkün değildir.

   Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine parsiyel eşya taşıma yapmaktadır. Eşyanızın tamamı arabaya muntazam bir şekilde istiflendikten sonra kamyon içersinde süspansiyon için yaptığımız ip bağlama yerleri vasıtasıyla eşyalarınız bağlanır. Eğer sizin eşyanızdan sonra araca başka bir eşya da yüklenecekse eşyalar arasına büyük boy kartonlar konularak eşyaların birbirine karışması önlenmiş olur. Ya da eşyaların envanteri çıkarılarak listelenir. İndirme yerinde bu listeye göre eşyalarınız size teslim edilmiş olur.Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığında amaç aynı güzergaha ya da ile gidecek eşyaları tek araba ile taşıyarak taşıma ücretini cazip hale getirmektir.

   ASCAN Nakliyat, İstanbul’da şehir içi parça eşyalarınızı taşıdığı gibi şehirler arası için de tüm illerimize parça eşya transferlerinizi uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir.